Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Widuchowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Zgodnie z wytycznymi Państwowej Komisji Wyborczej zawartymi w piśmie ZPOW -571- 32/20 z  dnia 26 marca 2020 r., Urząd Gminy Widuchowa, w uzgodnieniu z Urzędnikiem Wyborczym informuje, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmowane są do dnia 10 kwietnia 2020 r. (piątek) do godz. 15.15 (w godzinach pracy normalnego funkcjonowania Urzędu).

Zgłoszenia,o których mowa powyżej przyjmowane są w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pocztą tradycyjną.

Zgłaszanie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych może zostać przesłane (najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania Urzędu - do godz. 15.15) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: org@widuchowa.pl (w temacie e-maila należy wpisać Zgłoszenie kandydatów na członków komisji - wybory Prezydenta RP 2020”).

Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do Urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

Zgłaszanie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych może zostać przesłane w formie papierowej na adres: Urząd Gminy Widuchowa, ul.Grunwaldzka 8, 74-120 Widuchowa, w terminie do dnia 10 kwietnia 2020 r. - decydująca jest data wpływu zgłoszenia do Urzędu Gminy Widuchowa potwierdzona pieczęcią wpływu, a nie data stempla pocztowego.

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:

  • uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,

  • potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń można uzyskać pod numerem tel. 91 4167 255 wew.39, e-mail: org@widuchowa.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Gralak 02-04-2020 09:26:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Gralak 02-04-2020
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Gralak 02-04-2020 09:28:02