Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Widuchowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

informacja w sprawie konsultacji z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w Art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w sprawie projektu uchwału o Programie współpracy na 2011 r. Gminy Widuchowa z organizacjami pozarządowymi, podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego i stowarzyszeniami jednostek samorządu terytorialnego.

INFORMACJA O PRZEPROWADZONYCH KONSULTACJI Z RADAMI DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO LUB ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I PODMIOTAMI WYMIENIONYMI
W ART.3 UST.3 USTAWY O DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO
I O WOLONTARIACIE

  1. Przedmiot konsultacji:projekt uchwały o Programie Współpracy na 2011 r. Gminy Widuchowa z organizacjami pozarządowymi, podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego i stowarzyszeniami jednostek samorządu terytorialnego.
  2. Termin przeprowadzonych konsultacji:
    od 25 października 2010 r. do 1 listopada 2010 r.
  3. Forma konsultacji: pisemna opinia.
  4. Liczba pisemnie zgłoszonych opinii:0
  5. Wyniki konsultacji:W związku z brakiem pisemnych opinii odnośnie przedmiotu konsultacji, ze strony podmiotów do których konsultacji były adresowane, nie proponuje się żadnych zmian do projektu uchwały o Programie współpracy na 2011 r. Gminy Widuchowa z organizacjami pozarządowymi, podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego i stowarzyszeniami jednostek samorządu terytorialnego. 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Kubiak 04-11-2010 07:39:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Monika Kubiak 15-10-2010
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Gralak 20-04-2012 14:21:44