Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Widuchowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja Kierownika GOPS w Widuchowej o rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko referenta w GOPS w Widuchowej.


 

W związku z art. 3d ust 1 ustawy z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm) Komisja Konkursowa powołana w drodze zarządzenia Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Nr 8/2005 z dnia 17 października 2005 r. do przeprowadzenia konkursu na stanowisko - REFERENT w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Widuchowej uprzejmie informuje, iż dokonała wyboru Pani Małgorzaty Kaźmierskiej zamieszkałej w Krzywinie.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru.
Komisja Konkursowa dokonując wyboru kandydata Pani Małgorzaty Kaźmierskiej w drodze wszczętego procesu rekrutacji w oparciu o zastosowane metody naboru, dokonała selekcji kandydata, który w pełni spełniał wszystkie stawiane wymogi formalne, wykazując się najlepszą znajomością przepisów z zakresu ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz o postępowaniu wobec dłużników alimentacyjnych oraz zaliczce alimentacyjnej, co potwierdził uzyskując największą liczbę punktów spośród aplikujących kandydatów tj. 30 z 30 punktów maksymalnie możliwych do zdobycia. Jego odpowiednie doświadczenie zawodowe spełnia oczekiwania Komisji Konkursowej.
Ponadto cechy osobowościowe w pełni predysponują ww. kandydata do podjęcia pracy na stanowisku Referenta w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Widuchowej.

 

Przewodnicząca Komisji
Jolanta Żygadło

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Gralak 07-12-2005 10:27:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Gralak 07-12-2005
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Gralak 20-04-2012 14:06:49