Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Widuchowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Wójta Gminy Widuchowa z dnia 18.10.2019 r. w sprawie planowanych polowań zbiorowych przez Koło Łowieckie "Żuraw" Szczecin w sezonie łowieckim 2019/ 2020 na terenie obwodu nr 292.
2 Protokoły wyników głosowania w obwodzie na listy kandydatów na posłów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i senatorów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Widuchowej.
3 Protokoły wyników głosowania w obwodzie na listy kandydatów na posłów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i senatorów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Krzywinie.
4 Protokoły wyników głosowania w obwodzie na listy kandydatów na posłów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i senatorów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Żelechowie.
5 Protokoły wyników głosowania w obwodzie na listy kandydatów na posłów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i senatorów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Lubiczu.
6 Zaproszenie do złożenia oferty na zadanie: "Remont instalacji kanalizacyjnej w świetlicy wiejskiej w miejscowości Pacholęta".
7 Zaproszenie do złożenia oferty na zadanie: "Remont instalacji kanalizacyjnej w świetlicy wiejskiej w miejscowości Pacholęta".
8 Obwieszczenie Wójta Gminy Widuchowa zawiadamiające, że w dniu 14.10.2019 r. została wydana decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zadania polegającego na "Modernizacji linii 400 kV Krajnik-Vierraden w celu dostosowania do zwiększonych przesyłów mocy".
9 Obwieszczenie Wójta Gminy Widuchowa z dnia 11.10.2019 r. w sprawie planowanych polowań zbiorowych przez Koło Łowieckie "ŁOŚ-Szczecin" w sezonie łowieckim 2019/ 2020 na terenie obwodu nr 228.
10 Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Szczecinie z dnia 16 września 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów w okręgu wyborczym nr 41 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej