Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Widuchowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Wójta Gminy Widuchowa z dnia 23 kwietnia 2019 roku o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika.
2 Informacja o miejscach (tablice informacyjne), przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
3 Obwieszczenie Wójta Gminy Widuchowa zawieszające postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pod nazwą ,,Budowa Farmy Fotowoltaicznej", realizowanego na działce ewidencyjnej nr 874/1 obręb Krzywin
4 Obwieszczenie Wójta Gminy Widuchowa zawiadamiające, że w dniu 17.04.2019 r. zostało wydane Postanowienie Wójta Gminy Widuchowa o konieczności przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na: ,,Budowie Farmy Fotowoltaicznej", realizowanego na działce ewidencyjnej nr 874/1 obręb Krzywin.
5 Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej w Gorzowie Wielkopolskim z dnia 9 kwietnia 2019 r. o składzie, siedzibie i pełnionych dyżurach Okręgowa Komisja Wyborcza w Gorzowie Wielkopolskim w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
6 Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie powołanej do przeprowadzenia wyborów ponownych do Rady Gminy Widuchowa w okręgu wyborczym Nr 12 zarządzonych na dzień 28 kwietnia 2019 r.
7 Wójt Gminy Widuchowa ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i planowania przestrzennego w Referacie Inwestycji, Strategii i Rozwoju
8 Postanowienie Nr 138/2019 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 12 kwietnia 2019 r. w sprawie zmian w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Widuchowej.
9 Uchwała Nr CXXII.202.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 09 kwietnia 2019 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonym przez Wójta Gminy Widuchowa sprawozdaniu z wykonania budżetu Gminy Widuchowa za 2018 rok wraz z informacją o stanie mienia.
10 Postanowienie Nr 133/2019 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 4 kwietnia 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Widuchowa.