Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Widuchowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie Nr 200/2020 w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: "Budowa dwóch obiektów sportowo-rekreacyjnych OSA w miejscowości Bolkowice i Kłodowo".

ZARZĄDZENIE NR 200/2020
WÓJTA GMINY WIDUCHOWA
z dnia 07 maja 2020 r.

 

w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Budowa dwóch obiektów sportowo-rekreacyjnych OSA w miejscowości Bolkowice i Kłodowo”.

Na podstawie art. 19 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843) zarządza się, co następuje:

§1. W celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie: „Budowa dwóch obiektów sportowo-rekreacyjnych OSA w miejscowości Bolkowice i Kłodowo” powołuje się komisję przetargową w składzie:

1. Agnieszka Odachowska - Przewodniczący komisji przetargowej;
2. Dorota Ekiert - Zastępca przewodniczącego komisji przetargowej;
3. Daniel Cieślak - Członek komisji przetargowej;

§2. Wykonanie zarządzenia powierza się Przewodniczącemu komisji przetargowej.

§3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Uzasadnienie

Zgodnie z art. 19 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8, kierownik zamawiającego może powołać komisję przetargową. Komisja przetargowa może mieć charakter stały lub być powoływana do przygotowania i przeprowadzenia określonych postępowań. Komisja dla przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia powołana jest obligatoryjnie, jeżeli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w art. 4 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych.
W związku z powyższym, podjęcie zarządzenia w sprawie powołania komisji przetargowej do dokonania czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa dwóch obiektów sportowo-rekreacyjnych OSA w miejscowości Bolkowice i Kłodowo”, którego szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę 30 000 euro jest słuszne i zasadne.

Sporządził:
Daniel Cieślak

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Gralak 08-05-2020 11:09:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Gralak 08-05-2020
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Gralak 08-05-2020 11:10:10